Töltés...

Elérhető dátumok

Esemény részletek

 Waterpolo All Star Festival

2019.08.30-31. Duna Aréna

2019 augusztusában újra medencébe szállnak a legendás olimpiai bajnokok.
A Kásás Tamás ötletéből született Millennium Masters csapata idén egy 2 napos póló fesztivál keretén belül megmérkőzik a 2000-es sydney-i olimpiai döntőbéli ellenfelével azaz az orosz masters válogatottal. Ezt a meccset az egykori döntő visszavágójának tekinthetjük. A másnapi mérkőzésüket az Európa-bajnok masters válogatott ellen vívják.
A fesztiválról ezúttal női pólósaink sem hiányoznak majd, ők Bíró Attila vezérletével  Kína válogatottjával és a magyar női junior válogatottal játszanak presztízs értékű meccseket.
Az ifi és junior férfi válogatottjaink Horvátország és Szerbia legjobbjai ellen ugranak a medencébe, délelőttönkét pedig  a 16 év alatti korosztályos válogatottak játszanak mérkőzéseket.
A két napos fesztivál alkalmával a szurkolók nem csak a mérkőzéseket láthatják majd, hanem számos programon is részt vehetnek a Millennium Masters tagjaival.

ALL STAR WATERPOLO FESTIVAL PROGRAMTERVEZET
DUNA ARÉNA 2019.08.30-31.

2019.08.30 Délelőtt    
Csapatok- Mérkőzések időpontja  
    
U12 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    09:30-10:30
U13 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    10:45-11:45
U14 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    12:00-13:00
U15 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    13:15-14:15
   

2019.08.31 Délelőtt    
Csapatok-  Mérkőzések időpontja
   
U12 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    09:30-10:30
U13 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    10:45-11:45
U14 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    12:00-13:00
U15 KELET - NYUGAT VÁLOGATOTT    13:15-14:15


2019.08.30 Délután    

Csapatok- Mérkőzések időpontja   
    
MAGYARORSZÁG - HORVÁTORSZÁG IFI VÁLOGATOTT    16:00-17:00
MAGYARORSZÁG - SZERBIA  JUNIOR  VÁLOGATOTT    17:15-18:15
MAGYAR NŐI  -   MAGYAR JUNIOR  VÁLOGATOTT    19:00-20:00
MILLENNIUM MASTERS - OROSZ MASTERS VÁLOGATOTT    20:15-21:15
    
    
2019.08.31. Délután    
Bemelegítő medence - Verseny medence   
    
MAGYARORSZÁG - HORVÁTORSZÁG IFI VÁLOGATOTT    16:00-17:00
MAGYARORSZÁG - SZERBIA  JUNIOR  VÁLOGATOTT    17:15-18:15
MAGYARORSZÁG - KÍNA   NŐI   VÁLOGATOTT    19:00-20:00
MILLENNIUM MASTERS - EURÓPA BAJNOKMASTERS VÁLOGATOTT    20:15-21:15


    
   

További információk